Kierowca volkswagena zasnął za kierownicą i wjechał w ogrodzenie. Nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu.
Do zdarzenia doszło wczoraj, 23 bm., około g. 13 na ul. Biłgorajskiej w Krzeszowie. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu policjantów kierujący pojazdem 20-letni mieszkaniec Wierzawic wsiadł za kółko, pomimo braku uprawnień. W aucie jechał również pasażer. Obydwaj zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach pasażer został zwolniony do domu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze