Reklama

Zasnął za kółkiem i uderzył w autobus, a potem w barierki

Sporo szczęścia mieli pasażerowie autobusu, w który z impetem uderzył kierowca osobówki. Z groźnej sytuacji wyszli bez szwanku. Mężczyzna, który wjechał w autokar, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

Do zdarzenia doszło wczoraj, na autostradzie A4. Ze wstępnych ustaleń łańcuckiej policji wynika, że około g. 1 w nocy na trasie w kierunku Rzeszowa kierujący fordem 30-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego uderzył w tył jadącego przed nim autobusu, a potem w bariery ochronne. Wszystko wskazuje na to, ze mężczyzna zasnął za kierownicą, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem. Na szczęście ani pasażerowie autobusu (40 osób), ani kierujący osobówką nie odnieśli obrażeń. Jadący autobusem podróż kontynuowali podstawionym pojazdem zastępczym, a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. Zarówno on, jak i kierowca autobusu byli trzeźwi.


fot.KPP Łańcut
W autobus z 40 osobami na pokładzie z impetem uderzył kierowca osobówki.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-02-13 19:25:45

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama