– Przy Słowackiego w Radymnie zlokalizowany jest zakład rehabilitacyjny, do którego dojazd wiecznie zastawiany jest przez samochód banku. A że nie ma tam parkingu, stanowi to duży problem dla osób o kulach czy mających kłopoty z poruszaniem się, bo trzeba zaparkować w miarę blisko wejścia do budynku, by takiego pasażera wysadzić i podprowadzić do środka. Wielokrotnie już problem zgładzany był odpowiednim służbom, ale ich pouczenia chyba nie przynoszą efektu i kwestia ta pozostaje nierozwiązana
– narzeka mieszkanka miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze