Reklama

Zatankował gaz, choć wcześniej wymontował butlę. Po odpaleniu papierosa bmw wybuchło

Pomysłowy właściciel pojazdu kilka dni przed feralnym tankowaniem wymontował butlę gazową, aby obniżyć koszty badań technicznych... Efekt: 4 rannych.

Kilka dni temu 23-letni właściciel bmw wymontował butlę ze względów oszczędnościowych i choć planował po kontroli wmontować ją na swoje miejsce, jakoś o tym zapomniał.

Wczoraj, 19 grdunia, kierujący wraz z pasażerami, w tym właścicielem samochodu, przyjechali na stację. Właściciel zaczał tanować gaz, jednak gdy sobie przypomniał o braku butli, dotankował do baku benzyny. Panowie ruszyli w kierunku Rzeszowa, gdy nagle, mimo wyczuwalnej w pojeździe woni gazu, jeden z pasażerów chciał odpalić papierosa. Doszło do eksplozji. 

Ucierpiały cztery osoby, 21-letni kierujący oraz pasażerowie – 22- i 23-letni mężczyźni oraz 23-letnia kobieta. Z poważnymi poparzeniami trafili do szpitala. W sprawie jest prowadzone postępowanie.

Reklama


fot.KPP Sanok
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    LUK - niezalogowany 2017-12-20 13:41:46

    Typowy posiadacz BMW E46 :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    TMB - niezalogowany 2017-12-20 13:44:58

    Janusz level expert. Współczuję braku rozumu. Mam nadzieję że przynajmniej wyjdą z tego cali a całe zajście będzie dobrą nauczką. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Fucesor - niezalogowany 2017-12-20 13:58:49

    Selekcja naturalna

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości