Ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie oraz cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami kat. "B" miał jeden ze skontrolowanych wczorajszego wieczoru kierowców. Drugi "wydmuchał" nieco ponad półtora promila. Obydwaj odpowiedzą za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani do kontroli wczoraj (12 bm.) przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Oleszycach. Poruszający się samochodem marki opel 37-letni mieszkaniec gminy Stary Dzików, od którego wyraźnie czuć było woń alkoholu, "wydmuchał" ponad półtora promila. Zatrzymany niespełna godzinę później do rutynowej kontroli 43-letni mieszkaniec tej samej gminy, wsiadł za kółko mercedesa mając ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, kierował mimo braku uprawnień. Decyzją starosty ma on cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami kat. „B”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze