Reklama

Zauważyli idącego poboczem zapłakanego chłopca. 11-latek się zgubił

Chłopiec się zgubił w jednym z przeworskich sklepów podczas zakupów z mamą i postanowił sam wrócić do domu.

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli małego chłopca na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. Zapłakany 11-latek wyjaśnił, co się stało. Dodał, że nie mógł odnaleźć mamy, więc ruszył pieszo do domu.

W międzyczasie policjanci otrzymali informację od drogówki, że spotkali kobietę, która zgłasza zaginięcie dziecka. Szczęśliwie 11-latek szybko trafił pod opiekę mamy.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    trewq - niezalogowany 2020-01-26 10:50:59

    Jak miałem 11 lat to wraz z 8 letnią siostrą jechaliśmy sami na wakacjie do dziadka 200 km z  trzema przesiadkami , na końcu jeszcze trzeba było od przystanku iść 2 km . Nikt nas nie odwoził nikt po nas nie przychodził na przystanek . Nie było tel komórkowych . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mądrala - niezalogowany 2020-01-26 13:41:53

    Wniosek z tego taki, że  jakby was rodzice bardziej kochali to teraz byś sobie nie podbudowywał ego kosztem 11 latka. :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    matka - niezalogowany 2020-01-27 09:23:56

     Pochwała dla Policjantów,że nie przejechali obok obojetnie, ze zareagowali!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości