Chłopiec się zgubił w jednym z przeworskich sklepów podczas zakupów z mamą i postanowił sam wrócić do domu.
Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli małego chłopca na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku. Zapłakany 11-latek wyjaśnił, co się stało. Dodał, że nie mógł odnaleźć mamy, więc ruszył pieszo do domu.
W międzyczasie policjanci otrzymali informację od drogówki, że spotkali kobietę, która zgłasza zaginięcie dziecka. Szczęśliwie 11-latek szybko trafił pod opiekę mamy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak miałem 11 lat to wraz z 8 letnią siostrą jechaliśmy sami na wakacjie do dziadka 200 km z trzema przesiadkami , na końcu jeszcze trzeba było od przystanku iść 2 km . Nikt nas nie odwoził nikt po nas nie przychodził na przystanek . Nie było tel komórkowych .
Wniosek z tego taki, że jakby was rodzice bardziej kochali to teraz byś sobie nie podbudowywał ego kosztem 11 latka. :D
Pochwała dla Policjantów,że nie przejechali obok obojetnie, ze zareagowali!!!!
Dobra ale wejź pod uwagę, że to nie ty... :) Każde dziecko jest wychowywane inaczej inne potrafi w wieku 10 lat jeździć autem drugie motocyklem trzecie potrafi samemu trafić do domu.
Jak miałem 11 lat to wraz z 8 letnią siostrą jechaliśmy sami na wakacjie do dziadka 200 km z trzema przesiadkami , na końcu jeszcze trzeba było od przystanku iść 2 km . Nikt nas nie odwoził nikt po nas nie przychodził na przystanek . Nie było tel komórkowych .
Wniosek z tego taki, że jakby was rodzice bardziej kochali to teraz byś sobie nie podbudowywał ego kosztem 11 latka. :D
Pochwała dla Policjantów,że nie przejechali obok obojetnie, ze zareagowali!!!!