Czterech przeworskich zawodników wzięło udział w treningu w Krakowie, w ramach współpracy nawiązanej przez Szkółkę Piłkarską „Orzełek” w Przeworsku z Akademią Piłkarską Wisła Kraków.
Podopieczni Waldemara Majby: Radosław Brud, Kacper Żuk, Karol Ochyra oraz Szymon Chudy z rocznika 2006 brali udział w treningu Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Zawodnicy zostali podzieleni i przydzieleni do dwóch różnych grup treningowych. Najwyżej oceniony został Radosław Brud. Jednak, decyzją trenerów Akademii, wszyscy młodzi piłkarze co jakiś czas mogą brać udział w tamtejszych treningach, w celu dalszej szczegółowej oceny ich umiejętności. Na taki trening będą mogli pojechać wyróżniający się zawodnicy z każdego rocznika Szkółki Piłkarskiej „Orzełek” w Przeworsku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
brawo!!!!