Reklama

Zawodnicy Orzełka trenowali w Krakowie

29/05/2016 07:12

Czterech przeworskich zawodników wzięło udział w treningu w Krakowie, w ramach współpracy nawiązanej przez Szkółkę Piłkarską „Orzełek” w Przeworsku z Akademią Piłkarską Wisła Kraków.

Podopieczni Waldemara Majby: Radosław Brud, Kacper Żuk, Karol Ochyra oraz Szymon Chudy z rocznika 2006 brali udział w treningu Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Zawodnicy zostali podzieleni i przydzieleni do dwóch różnych grup treningowych. Najwyżej oceniony został Radosław Brud. Jednak, decyzją trenerów Akademii, wszyscy młodzi piłkarze co jakiś czas mogą brać udział w tamtejszych treningach, w celu dalszej szczegółowej oceny ich umiejętności. Na taki trening będą mogli pojechać wyróżniający się zawodnicy z każdego rocznika Szkółki Piłkarskiej „Orzełek” w Przeworsku.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ant - niezalogowany 2016-06-04 15:27:20

    brawo!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama