Eksperyment żeby zawodnik był równocześnie trenerem nie jest w piłce nożnej jakimś ewenementem. Taki alians jest w zasadzie na porządku dziennym. Na pewno jednak do rzadkości należy, aby piłkarz został… prezesem klubu. Do takiej sytuacji doszło w Skołoszowie.
Przypomnijmy, o czym już informowaliśmy kilka tygodni temu, że pod koniec grudnia 2015 r. rezygnację z funkcji prezesa jednosekcyjnego, piłkarskiego LKS Skołoszów złożył wieloletni oddany działacz Janusz Rawski. Zwołane w połowie stycznia br. zebranie niczego nie zmieniło, bo nie było chętnych na tę posadę. Kolejne spotkanie działaczy zakończyło się powodzeniem. Decyzją członków zarządu nowym prezesem klubu został Artur Pacuła, który funkcję tą będzie łączył z grą na boisku. Ma 29 lat, jest wychowankiem klubu ze Skołoszowa. Życzymy powodzenia!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze