– Dzieci boją się teraz wychodzić z mieszkań. Pytają, czy znowu ten pan będzie krążył koło klatek i pokazywał „to coś”. Nie wiemy, co im mamy odpowiedzieć – skarżą się matki z bloku przy ulicy Hoffmanowej 9 w Przemyślu. Sytuacje, do których doszło 23 i 27 czerwca br., wstrząsnęły wszystkimi, a okoliczności, w jakich 20-letni zboczeniec został złapany, są bardzo intrygujące.
Był czwartek, 23 czerwca br. W godzinach popołudniowych 20-latek kręcił się koło bloku. Mieszkańcy tworzą wspólnotę mieszkaniową, mają zamontowany monitoring, więc kamery wszystko zarejestrowały. Mężczyznę widziało wiele osób. Dzieci bawiły się przed blokiem jak co dzień. – Moje dziecko wpadło zziajane do domu i powiedziało przerażone, że pod blokiem chodzi jakiś pan, ma rozpięty rozporek od spodni i wszystko na wierzchu. Powiedziało, że to coś wygląda jak szyszka – opowiada jedna z matek[paywall]. – Przybiegła do mnie sąsiadka i powiedziała roztrzęsiona, żeby natychmiast sprawdzić monitoring, bo krążył wokół bloku jakiś zboczeniec. Sprawdziłyśmy ten czas, który wskazały dzieci i rzeczywiście chodził koło budynku. Skrywał się między sosenkami i modrzewiami, po czym się zza nich wychylał. Prawie tuż przy wejściach do klatek schodowych. Zaczęło się od 18.19 i trwało przez dobre dziesięć minut. Ewidentnie na filmiku było widać, że dzieci nie kłamały. Zadzwoniłyśmy na policję. Przyjechali, pooglądali ten urywek, policjant nie stwierdził, że mężczyzna ma genitalia wystawione na widok publiczny, ale dojrzał, że w jednej ręce trzyma telefon komórkowy, drugą coś robi przy rozporku. Myślałyśmy, że to jednorazowy wybryk – dodała.
W piątek (24 czerwca br.) i cały weekend go nie było. W poniedziałek, 27 czerwca, pojawił się znowu. – Ale koło naszego bloku był chwilkę, tym razem biegał wokół sąsiedniej kamienicy, gdzie bawiły się dziewczynki mające od 10 do 13 lat – wyjaśnia druga z matek. – Sąsiedzi stanęli pod jedną z klatek i go złapali. Problem w tym, że jeden był po zawale, drugi ma problemy z oczami. To młode było, silne, więc się wyrwał i uciekł. Nim jednak to zrobił, przyznał się sąsiadom, że obnaża się publicznie, ale tylko po pijaku. Bo po pijaku tak ma i już. Po raz kolejny zawiadomiliśmy policję. Przyjechali, spisali sąsiadów i porosili o zgranie filmu z monitoringu i dostarczenie go na komendę. Wtedy dokładnie przeglądnęłyśmy zapis wideo ze wszystkich kamer i okazało się, że krążył wokół bloku ponad pół godziny. Jest jeden znamienny obraz, kiedy jedna z dziewczynek na jego widok błyskawicznie podbiegła do drzwi wejściowych, otworzyła je i w panice zaczęła wołać swoją młodszą siostrę. Natychmiast wszystko zawiozłyśmy na policję – kontynuuje. – Jednak policjant, z którym rozmawiałyśmy, jakoś nie za bardzo był tym zainteresowany. Powiedział, że to może być tylko wykroczenie. Trochę nas to zdziwiło, bo gdyby zobaczył reakcję dzieci, które budzą się w nocy z krzykiem, może inaczej by zareagował – dopowiedziała.
Jeden z sąsiadów, który złapał mężczyznę 27 czerwca br. ,był niemal pewny, że skądś zna jego twarz. Kojarzył, że najprawdopodobniej pracuje w jednej z pobliskich pizzerii. – Powiedział nam. 28 czerwca poszliśmy tam w czwórkę. Ja z koleżanką i naszymi mężami. W pewnym momencie zauważyłyśmy go. To był ten sam młodzian, który kręcił się koło naszego bloku. Założyliśmy, że nie będziemy nic robić, co by go to spłoszyło. Wpadliśmy na pomysł, aby zamówić pizzę telefonicznie. Pożyczyliśmy klucze do mieszkania koleżanki, bo nie chcieliśmy zamawiać na ulicę Hoffmanowej. Mógłby się zorientować. Podaliśmy inny adres i czekaliśmy – opowiada jedna z matek. – Przyjechał dość szybko. Jeden z panów ukrył się koło drzwi wejściowych do klatki, aby odciąć mężczyźnie drogę ucieczki. Okazało się, że to ten sam młody człowiek, który kręcił się koło bloku. Mąż go złapał i zapytał, co robi przy dzieciach? Odpowiedział, że obnaża się tylko po pijaku. Zawiadomiliśmy z miejsca policję, która go zabrała. Słyszeliśmy, że zaczął kłamać, mówiąc im, iż on tylko wtedy sikał i nie mógł schować genitaliów do spodni – wyjaśniła.
Podkomisarz Bogusława Sebastianka z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu powiedziała, że czynności w tej sprawie cały czas są prowadzone. W zależności od tego, co uda się ustalić, m.in. dzięki zapisowi monitoringu, czyn zostanie odpowiednio zakwalifikowany. – Jeśli obnażał się publicznie, jest to wykroczenie, jeśli doprowadzał się na oczach małoletnich do zadowolenia seksualnego, to jest to już przestępstwo – wyjaśniła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tej szyszki można było sobie oszczędzić
Gościu się odlał pod blokiem i aferę z tego robią hehe chcą zniszczyć kolesia za to że nie wytrzymał
no, co za wstydnisie. Wyraz szyszka się nie podoba? A kutas brzmi lepiej? Gówniarz się przed dziećmi obnażał i to jest problem, bo może nie tylko tu i nie tylko dwa razy, a jedyne co wyczytałeś to jak dzieci rodzicom opowiadają? Myślcie
Gościu rozwoził pizze i się po prostu odlał pod blokiem na to ten drugi gościu ojciec dziecka zamówił pizze zaraz na drugi dzień wpuścił go do domu i wezwał policje policja interweniowała i gdyby to było prawdą co ten gość sugeruje ze tamten się niby obnaża to byłby z tego dym a tak jest tylko mandat za lanie pod blokiem ludzie napiszcie o czymś ciekawym wreszcie
Jak nie wiecie to nie piszcie głupot że był się tylko odlać , dziwne że chodził ponad 30 min za dziećmi tam i z powrotem i nie tylko jeden raz, miejsca do sikania jest więcej a nie pod samą klatką przy dzieciach i niech nie gada głupot bo jak go złapali to sie przyznał że tak robi po pijaku i żeby nikomu nie mówic bo straci pracę itd.
złapac wykastrowac a jego do sanu i kamien do szyi
LOBO wiem, że to ty jesteś tym kolesiem, pedofilu je...ny!!! piszesz komentarze opisując szczegółowo całą sytuację. Powinieneś siedzieć w kryminale z wyrobionym gwintem !!!!!!
Wypuscili go I wlasnie dlatego jest tyle gwaltow bo policja ma w nosie wszystko trzeba podac na tacy I to sprawa ucichnie a za pare lat zgwalci jakies dziecko . Powinii go dac na jakies badania czy on jest zdrowy a tu nic poprostu sobie łazi I jeszcze beszczelnie sie tlumaczy tu na stronie ze sikal dobre wytlumaczenie .
Nie ja nie jestem ta osobą ale słyszałem już o tym koleś już stracił pracę za to że się odlał pod blokiem, a na kamerach pewnie jest pokazane że gościu się po prostu odlewał dostał mandat i tyle, śmiech na sali i oczernianie co to od kiedy to nikt nie leje pod blokiem?
Ten wasz zboczenie ma dziewczynę od roku, która właśnie do was pisze, po pierwsze nie ma na kamerach ze on robi coś niestosowngo, po drugie uważacie że jeżeli to by była prawda to by go wypuścili? Sprawa jest w toku a wy go mieszkacie z błotem, zastanówcie się a na temat pobicia szampana trzymania w domu obrażania nic nie ma. Jaki normalny 20latek idzie i pokazuje dzieciom swoje klejnoty. No błagam to jest chore, gdyby nie wiek i gdyby nie to ze to mój chłopak to może bym w to uwierzyła. Ludzie normalnie żal duże ściska jak z niczego potraficie zrobić coś z czego trudno się wygrzebac, sprawa powinna zajmować się policja a nie ludzie trochę sprawiedliwości.
To chyba w twojej rodzinie są takie metody ;)
Gdyby nic nie bylo sprawy by nie bylo w toku chcesz przyjdz do wpolnoty I zobacz nagranie a pozniej sie wypowiadaj.
Widzialam nagrania tak samo jak policja
Jak jestes taki madry to mnie tam zaprowadz i pokaz
Watpie zeby osobie postronnej pokazali nagranie nie maja takiego prawa...
Napisales ze moge przyjsc zobaczyc wiec wiesz. Nick mozesz zmienic ip komputera nie wiec nie krec bo ta cala sprawa to jedna wielka pomylka
To ja przyjde z tym waszym zboczencem i bd osoba stronna i bd musieli mu pokazac
kastracja cie czeka zboczencu u Fedaczynskiego. jeszcze cie baba broni pizdusiu !!
zgłaszane było pare razy policja miała to w h.... znajomy sam go namierzył i złapał a policja co powiedziala co mamy z nim zrobic.najlepiej zdjecie z h.... na wierzchu.brawo
Uwierzcie Rafał nie ma się czym chwalić. Jak ktoś zauważył ma szyszkę znaczy opryszczonego ptaszka, którego uwielbiam. Chcę z nim wziąć ślub pomimo, że jest zboczeńscem kłamcą i złodziejem.
Po pierwsze nie Rafal, po drugie podszywanie sie pod kogos chocby w internecie jest karalne (tj.stalking) wiec cala sprawa z tym wszystkim juz trafila do prokuratury. Dziekuje i pozdrawiam. I c.h wam do tego pozdro...
Miło mi ze opowiadasz o swoim zyciu prywatnym ale chyba nikogo to nie interesuje i cos Ci sie w tej twojej glowce poprzewracalo. Nie opowiadaj mi tu o swoim chlopaku bo jest to mi nie potrzebne, nie musialas sie az tak wysilac zeby nam opowiadac jakie masz z nim przezycia i co takiego zamierzasz wobkec niego. A powiemm Ci tyle jestes na tyle odwazna zeby sie podemnie podszywac a nie umiesz napisac kim jestes? Ps. Nie musialas mi wymieniac wad i zalet jakie tylko i wylacznie ciebie dotyczadotycza.Przypominam latwo sie ogarnac ze to nie chociazby potym ze nie pisze takich oblesnych rzeczy na temat mojego chlopaka ..pozdro dla Ciebie jestes bez mozgu
Tej szyszki można było sobie oszczędzić
Gościu się odlał pod blokiem i aferę z tego robią hehe chcą zniszczyć kolesia za to że nie wytrzymał
no, co za wstydnisie. Wyraz szyszka się nie podoba? A kutas brzmi lepiej? Gówniarz się przed dziećmi obnażał i to jest problem, bo może nie tylko tu i nie tylko dwa razy, a jedyne co wyczytałeś to jak dzieci rodzicom opowiadają? Myślcie