8 bm., około godz. 19.30., na autostradzie A4 w okolicach węzła Jarosław Wschód doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Sześć osób trafiło do szpitali.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.tak jeździ tylko wiocha jarosławska. Dać autostradę to pozabijają innych i siebie.
skąd dzikie zwierze na autostradzie ??? odpowiedzialni za autostrade powinni płacić odszkodowanie
na szczescie do przemyskiej wiochy autostrada nie dociera. Wowczas bylaby tragedia. wezel przemysl ktory miesci sie w radymnie w powiecie jaroslawskim na sile tak nazwany az smieszy, rownie dobrze mozna bylo wezel w korczowej nazwac wezel przemysl.
jeżdzę tą autostradą codziennie, dwa tygodnie temu spotkałem dorodnego jelenia na srodku drogi też się zdziwiłem.
Osoby poszkodowane proszę o kontakt. Sabina176@onet.eu
Nie w piatek tylko w sobote....
tak jeździ tylko wiocha jarosławska. Dać autostradę to pozabijają innych i siebie.
skąd dzikie zwierze na autostradzie ??? odpowiedzialni za autostrade powinni płacić odszkodowanie