Do zdarzenia doszło dziś, 14 czerwca, około godz. 12.30, w miejscowości Baryczka.
W zdarzeniu uczestniczyły dostawczy peugeot boxer, hyundai i20, oraz ford modeno.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca peugeota, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej na krajową, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu fordowi i hyundaiowi.
W wyniku zderzenia oba pojazdy osobowe wypadły z drogi, a hyundai dachował. Kobieta i mężczyzna podróżujący tym pojazdem trafili do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze