Pogotowie ratunkowe zabrało dwie osoby do szpitala. Wypadek miał miejsce w sobotę rano w Żurawicy na skrzyżowaniu ul. Owocowej, Ogrodowej i Kwiatowej. Wstępne ustalenia wskazują na nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującą fordem. W działaniach brały udział dwa zastępy strażaków z PSP Przemyśl i jeden z OSP Bolestraszyce, dwa zespoły ratownictwa medycznego i policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze