Reklama

Zderzenie dwóch aut w Żurawicy. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

07/03/2020 19:22

Pogotowie ratunkowe zabrało dwie osoby do szpitala. Wypadek miał miejsce w sobotę rano w Żurawicy na skrzyżowaniu ul. Owocowej, Ogrodowej i Kwiatowej. Wstępne ustalenia wskazują na nieustąpienie pierwszeństwa przez kierującą fordem. W działaniach brały udział dwa zastępy strażaków z PSP Przemyśl i jeden z OSP Bolestraszyce, dwa zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama