W Tarnawcach (gmina Krasiczyn) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Wypadek miał miejsce dzisiaj (w czwartek) po godz. 13. Kierujący roverem 67-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z audi. Siłą uderzenia rover wypadł z drogi, zjechał z wysokiej skarpy i zatrzymał się na pobliskim pastwisku.
Audi podróżowały dwie osoby z Przemyśla: 56-letni mężczyzna i 55-letnia kobieta. Zostali oni przewiezieni do szpitala, ale ich obrażenia nie są poważne.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze