Reklama

Zderzenie dwóch aut w Tarnawcach [ZDJĘCIA]

22/09/2016 14:43

W Tarnawcach (gmina Krasiczyn) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek miał miejsce dzisiaj (w czwartek) po godz. 13. Kierujący roverem 67-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z audi. Siłą uderzenia rover wypadł z drogi, zjechał z wysokiej skarpy i zatrzymał się na pobliskim pastwisku.

Audi podróżowały dwie osoby z Przemyśla: 56-letni mężczyzna i 55-letnia kobieta. Zostali oni przewiezieni do szpitala, ale ich obrażenia nie są poważne.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości