Reklama

Zderzenie na obwodnicy Radymna

Do wypadku doszło w poniedziałek, 31 lipca przed g. 10. W wyniku zderzenia audi z ciężarową scanią, dwie osoby trafiły do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Oleszyce, który kierował osobówką, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej scanii co doprowadziło do zderzenia pojazdów.
Pomocy medycznej wymagał kierowca audi i 18-letnia pasażerka tego pojazdu. Ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia zajmują się funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama