Do wypadku doszło w poniedziałek, 31 lipca przed g. 10. W wyniku zderzenia audi z ciężarową scanią, dwie osoby trafiły do szpitala.
Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy Oleszyce, który kierował osobówką, włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej scanii co doprowadziło do zderzenia pojazdów.
Pomocy medycznej wymagał kierowca audi i 18-letnia pasażerka tego pojazdu. Ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia zajmują się funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze