Reklama

Zderzenie osobówki z motocyklem. Kierowca jednośladu w szpitalu

15/06/2015 10:45

13 czerwca po południu w Lubaczowie doszło do zderzenia motocykla z osobowym fiatem. Kierowca motocykla z obrażeniami został przewieziony do pobliskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

13 czerwca funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o wypadku na ulicy Wyszyńskiego w Lubaczowie. Na miejscu policjanci zastali dwóch uczestników wypadku – kierowcę motocykla oraz kobietę prowadzącą samochód. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikło, że sprawcą wypadku jest 43- letnia mieszkanka gminy Lubaczów. Kobieta włączając się do ruchu wymusiła pierwszeństwo przejazdu na motocykliście.

Policjanci na miejscu zdarzenia przesłuchali świadków i zabezpieczyli miejsce wypadku. Czynności te mają na celu określenie okoliczności zdarzenia. 

Reklama


fot.KPP Lubaczów
IP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości