13 czerwca po południu w Lubaczowie doszło do zderzenia motocykla z osobowym fiatem. Kierowca motocykla z obrażeniami został przewieziony do pobliskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.
13 czerwca funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie o wypadku na ulicy Wyszyńskiego w Lubaczowie. Na miejscu policjanci zastali dwóch uczestników wypadku – kierowcę motocykla oraz kobietę prowadzącą samochód. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikło, że sprawcą wypadku jest 43- letnia mieszkanka gminy Lubaczów. Kobieta włączając się do ruchu wymusiła pierwszeństwo przejazdu na motocykliście.
Policjanci na miejscu zdarzenia przesłuchali świadków i zabezpieczyli miejsce wypadku. Czynności te mają na celu określenie okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze