Do zdarzenia drogowego, w którym jedna osoba została ranna doszło w czwartek, 23 kwietnia po g. 14 w Chałupkach.
Wówczas dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na skrzyżowaniu, na wysokości budynku OSP WDK w Chałupkach, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze przeworskiej drogówki, którzy wstępnie ustalili, że kierująca samochodem Volkswagenem 27-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, na skrzyżowaniu, najprawdopodobniej nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewru skrętu w prawo i przy wymijaniu Kii, którym kierowała 38-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, uderzyła w jej lewy bok.
Jak przekazała przeworska komenda, w zdarzeniu ucierpiała 16-letnia pasażerka Volkswagena. Została przetransportowana do rzeszowskiego szpitala.
„Kierujący pojazdami byli trzeźwi .Policjanci wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku dalszego postępowania”
– poinformowały służby.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze