W Przemyślu kręcono nie tak dawno sceny do „Ułaskawienia” w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego, a jeszcze wcześniej wybrane sceny serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. Teraz miasto nad Sanem „gra” w serialu TVP „Ziuk. Młody Piłsudski”, a lada moment zawita do nas kolejna ekipa filmowców. Tym razem miasto posłuży za plan filmowy serialu „Wataha”
Filmowcy najwyraźniej docenili walory grodu nad Sanem, bo w ostatnim okresie bywają u nas coraz częściej. Ekipa pracująca przy produkcji serialu „Ziuk. Młody Piłsudski” jest w trakcie kręcenia ujęć, których tło stanowić będzie Przemyśl, grający w tej produkcji Wilno.
A już w przyszłym tygodniu miasto podejmować będzie ekipę filmową realizującą zdjęcia do kolejnego, trzeciego już sezonu serialu „Wataha”, bijącego rekordy oglądalności na kanale HBO. Jest jeszcze szansa na zaistnienie na planie produkcji.
Filmowcy szukają nadal statystów. Ci, którzy już zgłosili się do pracy w tym charakterze, zobowiązani są do całodniowej obecności na planie serialu w piątek, 29 marca br. (zmieniła się data kręcenia zdjęć, pierwotnie miał to być 23 bm.). Natomiast osoby, które zwlekały z decyzją, a nadal chcą przeżyć wyjątkową przygodę związaną ze statystowaniem i zobaczyć kulisy świata telewizji, mogą jeszcze wysłać zgłoszenie (zawierające aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki, wiek, imię, nazwisko i numer telefonu) na adres przemysl@stars-impresariat.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Doświadczenie aktorskie nie jest wymagane na statystę, poziom dziennikarstwa olbrzymi...
Zapraszamy wszystkich aby jak najwięcej filmów powstawało w Przemyślu. Czekamy na reżyserów z Europy i Ameryki.Pozdrawamy
No i nareszcie do czegoś to miasto się nadaje - taka makieta filmowa. Można by nawet pójść krok dalej i nagrać jakiś piękny armageddon - Nic by się nawet nie stało, gdyby nakręcono kilka scen w których wysadzają parę kamienic w centrum. I tak większość zabudowy to pustostany, więc strata niewielka. Ale za to jaki film by ładny powstał.
Armageddon, w sumie, to miasto już przeszło, za pośrednictwem bandytów z przemyskiego magistratu (i ich najemników!) pod wodzą TW Krzycha !!!
Najwazniejsza kwesstia nie zostaja ujeta w artykule...Ile wynosi wynagrodzenie za taki dzien/godzine?
Doświadczenie aktorskie nie jest wymagane na statystę, poziom dziennikarstwa olbrzymi...
Zapraszamy wszystkich aby jak najwięcej filmów powstawało w Przemyślu. Czekamy na reżyserów z Europy i Ameryki.Pozdrawamy
No i nareszcie do czegoś to miasto się nadaje - taka makieta filmowa. Można by nawet pójść krok dalej i nagrać jakiś piękny armageddon - Nic by się nawet nie stało, gdyby nakręcono kilka scen w których wysadzają parę kamienic w centrum. I tak większość zabudowy to pustostany, więc strata niewielka. Ale za to jaki film by ładny powstał.