Dziewięciu uczniów otrzyma stypendia w ramach Programu Stypendialnego organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji.
Program skierowany jest do uczniów gimnazjów i liceów. W tym roku prowadzony jest po raz czwarty. Dzięki zaangażowaniu sponsorów, z każdym rokiem stypendystów przybywa[paywall]. – Za pierwszym razem nagrodzonych było trzech, za drugim pięciu, a za trzecim sześciu. W tym roku wręczyliśmy dziewięć czeków – mówi Marek Chmiel, prezes stowarzyszenia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze