Reklama

Zebrali pół tony karmy dla zwierzaków ze schroniska

21/12/2017 11:30

Blisko 500 kg karmy dla zwierząt, zebranej w jarosławskich szkołach, zawieźli strażnicy miejscy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.

Zbiórka prowadzona w placówkach oświatowych, ale także w księgarni Rynek 6, sklepie zoologicznym przy ul. Spytka i w siedzibie Straży Miejskiej trwa nadal. Przed świętami planowany jest kolejny transport.

Pomoc zwierzakom nie ogranicza się do przekazania żywności. Zbierane są również materiały niezbędne do remontu boksów. Można je dostarczać do jarosławskiego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Racławickiej. Do schroniska trafią także boksy wykonane w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama