Reklama

Zespół monitorujący w szpitalu na Monte Cassino

We wszystkich szpitalach, których organem prowadzącym jest Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, działają Zespoły ds. Monitorowania.

Powoływanie zespołów zostało zapoczątkowane w lipcu br., na mocy porozumienia zawartego w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Marszałek Władysław Ortyl postanowił, że podobne zespoły powstaną we wszystkich szpitalach wojewódzkich[paywall]. I tak się stało. Działają one już w: Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie, Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu. Działają także w trzech placówkach w naszym regionie: Wojewódzkim Szpitalu im. św. Ojca Pio w Przemyślu, Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu oraz Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy.

– Cieszę się, że udało się w tak krótkim czasie powołać we wszystkich wojewódzkich placówkach zespoły monitorujące. W ten sposób będziemy mogli wspólnie – samorząd, dyrekcja szpitala oraz pracownicy – uczestniczyć w podejmowaniu najważniejszych decyzji dotyczących funkcjonowania i rozwoju poszczególnych placówek. Mam nadzieję, że praca zespołów zapobiegnie protestom i strajkom, z jakimi mieliśmy do czynienia latem tego roku i będzie konstruktywną formą wspólnego działania na rzecz podkarpackiej służby zdrowia – powiedział marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obserwator - niezalogowany 2018-11-16 17:43:41

    Zespół będzie miał ręce pełne roboty bo tam  strajk cały rok 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zag - niezalogowany 2018-11-16 18:52:05

    I znowu jakis zespół, w tym szpitalu jeszcze brakuje tylko zespolu pieśni i tańca, bo chociaż tez zespol bylby widoczny. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pacjentka - niezalogowany 2018-11-16 21:24:28

    Ten zespol monitorujacy przydalby sie na salach pacjentow zobaczylibysmy jak te wiecznie protestujace pielegniarki opiekuja sie chorymi przed strajkiem i po strajku jak juz wydra kasiore oj przydaloby sie przydalo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości