Do 20 czerwca br. podkarpackie przedsiębiorstwa mogą zgłaszać swój udział w XIV edycji konkursu o najważniejsze wyróżnienie gospodarcze regionu, jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.
Konkurs to inicjatywa Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z wojewodą podkarpackim i marszałkiem województwa podkarpackiego. Stanowi dla uczestników skuteczne narzędzie promocji i umacnia pozytywny wizerunek firmy wśród klientów, partnerów biznesowych, władz samorządowych i środowisk gospodarczych. Ponadto udział w uroczystej gali wieńczącej zmagania konkursowe, podczas której wręczane są statuetki i wyróżnienia „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej”, stanowi niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń biznesowych i nawiązania nowych, wartościowych kontaktów handlowych. Podobnie jak w latach ubiegłych XIV edycja konkursu rozstrzygana będzie w następujących kategoriach: polskie przedsiębiorstwo (6 grup według. zatrudnienia), przedsiębiorstwo zagraniczne w Polsce, przedsiębiorstwo usług komunalnych, przedsiębiorstwo budowlane, przedsiębiorstwo handlowe, opieka zdrowotna, eksporter, firma pięciolecia, firma dziesięciolecia, najlepsze produkty, najlepsze usługi, innowacje. Ponadto kapituła przyzna nagrody specjalne: manager roku i wydarzenie roku. Szczegółowe informacje na stronie: www.png.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze