– Na ulicy Grunwaldzkiej, na przejściu dla pieszych koło szkoły numer 16 zielone światło świeci się zdecydowanie za krótko. To ruchliwa ulica i nie każdemu udaje się zdążyć – skarżą się mieszkańcy korzystający z tego przejścia.
Sprawdziliśmy. Faktycznie zielone światło na sygnalizatorze świeci się dziesięć sekund. Dla kogoś młodego, sprawnego, wystarczająco długo, żeby przejść przez jezdnię, ale bardziej wiekowe osoby mają już z tym problem.

fot.Jacek Szwic
Dla starszych dziesięć sekund to za mało, żeby bez stresu przejść przez jezdnię.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To fakt trzeba biegusiem ale za to na ul 3 maja za Rossmanem czerwone świeci się 30 min , zielone 30 sekund .
I prawidłowo, przynajmniej ulica nie jest zakorkowana. Swiatła świecą wystarczająco długo i trzeba być nieogarniętym debilem by nie zdążyć. Moja babcia o kulach chodzi i codziennie na tych światłach bez problemu przemyka.
To fakt trzeba biegusiem ale za to na ul 3 maja za Rossmanem czerwone świeci się 30 min , zielone 30 sekund .
I prawidłowo, przynajmniej ulica nie jest zakorkowana. Swiatła świecą wystarczająco długo i trzeba być nieogarniętym debilem by nie zdążyć. Moja babcia o kulach chodzi i codziennie na tych światłach bez problemu przemyka.
Tak , najważniejsze auta .