Jeśli prognozy pogody się sprawdzą, prawdziwej zimy w tym roku już nie będzie. Jedni się martwią, inni cieszą. Wśród tych drugich są z całą pewnością szefowie i pracownicy Zarządu Dróg Miejskich w Przemyślu. Będą oszczędności, które – być może – pozwolą na remont niektórych ulic czy odmalowanie poziomego oznakowania dróg.
Przetarg na zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2019 – 2020, ogłoszony przez ZDM, wygrała miejska spółka – Zakład Usług Komunalnych w Przemyślu. Umowa opiewała na 3,5 mln zł[paywall]. Tyle zakład mógł wydać, gdyby na przemyskich ulicach zagościł śnieg, a jezdnie pokryłaby np. niebezpieczna warstwa gołoledzi. Ale nie „zagościł”. A jeśli już, były to incydenty, które do tej pory pochłonęły ułamek tej kwoty. Jeśli zimy rzeczywiście nie będzie, czy można liczyć, że pieniądze te zostaną przeznaczone na inne pilne, drogowe inwestycje?
Trudno dywagować czy przytaknąć. Wszystko zależy od organu nadrzędnego, czyli władz miasta Przemyśla. Jeśli te uznają, że niezbędne przedsięwzięcia, jak choćby połatanie dziur na kilku ulicach czy wreszcie solidne zabranie się za poziome oznakowanie dróg, są potrzebne, tak zapewne się stanie.
Taką samą nadzieję ma dyrektor ZDM w Przemyślu Jacek Cielecki. – Najwięcej na razie wydaliśmy na... przygotowania. Sprzętu czy materiałów. W ubiegłym roku kilka razy byliśmy w pełnej gotowości i tyleż razy sprzęt wyjeżdżał do akcji. W tym roku ledwie dwukrotnie. Do tej pory wydaliśmy około 300 tysięcy złotych. Jest koniec stycznia. Na bieżąco śledzimy prognozy pogody i niewiele wskazuje na to, że zima do nas zawita. Ale to oczywiście nie jest powodem , aby spocząć na laurach. W gotowości musimy być cały czas, bo zima lubi zaskakiwać – powiedział J. Cielecki. – Jeśli pieniądze nam zostaną, marzę o tym, aby mogły zostać przeznaczone na remonty przemyskich ulic. Wiele z nich wymaga tego, niektóre nawet natychmiast. Czy wystarczy na odmalowanie oznakowania poziomego. To na najważniejszych miejskich arteriach już zrobiliśmy. Czy na innych będzie potrzeba, przekonamy się na wiosnę, kiedy przeprowadzimy wizję w terenie. Powiem szczerze, że jestem za tym, aby zimy już nie było. Z tego co wiem, podobnego zdania są szefostwa i pracownicy wszystkich zarządów dróg w naszym kraju – z uśmiechem podsumował dyrektor przemyskiego ZDM-u.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Być może . Zimy nie było pieniędzy też nie będzie .
Aktualnie w AEROPOLIS działa ponad 40 firm. Do największych z nich należą MTU Aero Engines, BorgWarner, Goodrich Aerospace, Mc Braida, FIBRAIN, OPTeam, BSH (dawny Zelmer), META-ZEL, ML System. Poniesione przez przedsiębiorców nakłady inwestycyjne przekroczyły w 2016 roku 2 miliardy złotych. Nie należy się martwić to nie Przemyśl ,to w rzeszowskich strefach ekonomicznych , w dzisiejszej kronice z Rzeszowa informacja o kolejnych 14 inwestorach , zaś w dalszej kolejności oczekuje 17, łączna liczna zatrudnienia 3.500 pracowników. A teraz przemyskie zadupie , deficytowy zjazd , łatanie uliczek i chodników i ogłupiający hejnał z wieży zegarowej , grający raczej melodie o upadku ponoć wolnego i królewskiego Przemyśla.
Remont dróg oznacza też w prostej linii eksterminację i rzeź przydrożnej zieleni z drzewami na czele, którą to karygodną, patologiczną metodę ZDM już nie raz wprowadziło w życie !!!DRZEWA W MIEŚCIE JAKA ROLĘ PEŁNIĄ DRZEWA W ... - EKOLOGIA.PL
O matko. A myślałem że większych p**** od wypocin obserwatora napisać nie można.
Jak bedziecie tak remontowac i budowac drogi jak na ul.Kruhelskiej,Gołebiej,Btzozowej,Gierczak to lepiej nic nie róbcie bo naprawde szkoda tylko naszych pieniedzy.Wasze efekty były widoczne zaraz po 2 miesiacach,a te drogi nie sa ruchliwe.Trzeba byc naprawdę dobrym kierowca żeby ominąć te dziury i szczesliwie dojechać.
Do jakiegoś Ap. Zawsze apeluję by nie cenzurować moich\"p**** od wypocin\" i po prostu nie czytać. Zamiast tego wróć do szkoły podstawowej i naucz się pisać, przynajmniej kilka logiczmych i składnych zdań bo to co napisane przez ciebie to zwykły wtórny analfabetyzm. Dziwię się sobie że reaguję na coś co jest poziomem debila.
Oszczędności to pójdą ale pewnie na zapłacenie rachunków POSiRu za idiotyczne decyzje naśnieżania NA SIŁĘ nie biorąc pod uwagę prognoz pogody. Te trochę śniegu na błocie będzie pewnie Mieszkańców drogo kosztować. Super decyzje Prezydenta i znajomej Pani Dyrektor
Zawsze Pan reaguje, zawsze się Pan unosi i (niestety!) zawsze Pan obraża.
Do KUKA . Drogi , zawsze jest i będzie z mojej strony riposta na chamstwo i prostactwo w sieci. Wobec powyższego odpowiadam i czasem nadal odpowiem w sposób dla was zrozumiały , zniżając się do waszego poziomu czyli prosta odpowiedź na prostackie wpisy. I nadal apel o nie czytanie moich "wypocin" , osobiście waszych tzw. wpisów nie oceniam , bo tego czytać się nie da i ocenić nie sposób.
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.Drogi, zwróć uwagę, że po raz kolejny obrażasz mimo, że obrażony nie zostałeś.
Widać KUKU że moje oceny cię intrygują , często wręcz podniecają Wiem że czasem idę pod prąd z ocenami rzeczywistości ale to już mój problem i moja sprawa. Spij spokojnie i daj sobie spokój z polemiką z moja osoba , przerzuć się raczej na porządne i zrozumiałe dla ogółu wpisy , lub jeśli za trudne to np. przemyskiego badmintona , ponoc jedyna sportowa dyscyplina w Przemyślu.
Wierz mi, żadną podnietą dla mnie nie jesteś :) :) :)"Setnie mnie bawiłaś waćpanna"!
Ale dziadka ubodlo. Smecisz od lat, a jak ktoś to wypomniał to jadem ciskasz.
Być może . Zimy nie było pieniędzy też nie będzie .
Aktualnie w AEROPOLIS działa ponad 40 firm. Do największych z nich należą MTU Aero Engines, BorgWarner, Goodrich Aerospace, Mc Braida, FIBRAIN, OPTeam, BSH (dawny Zelmer), META-ZEL, ML System. Poniesione przez przedsiębiorców nakłady inwestycyjne przekroczyły w 2016 roku 2 miliardy złotych. Nie należy się martwić to nie Przemyśl ,to w rzeszowskich strefach ekonomicznych , w dzisiejszej kronice z Rzeszowa informacja o kolejnych 14 inwestorach , zaś w dalszej kolejności oczekuje 17, łączna liczna zatrudnienia 3.500 pracowników. A teraz przemyskie zadupie , deficytowy zjazd , łatanie uliczek i chodników i ogłupiający hejnał z wieży zegarowej , grający raczej melodie o upadku ponoć wolnego i królewskiego Przemyśla.
Remont dróg oznacza też w prostej linii eksterminację i rzeź przydrożnej zieleni z drzewami na czele, którą to karygodną, patologiczną metodę ZDM już nie raz wprowadziło w życie !!!DRZEWA W MIEŚCIE JAKA ROLĘ PEŁNIĄ DRZEWA W ... - EKOLOGIA.PL