Koncepcja zorganizowania na os. Piłsudskiego żłobka nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Po informacji o przejęciu na ten cel pomieszczeń od JTBS w drugiej połowie grudnia urząd miasta pochwalił się, że udało mu się pozyskać 1,1 mln na ich adaptację i aranżację.
O planach zlokalizowania w bloku przy ul. Skarbowskiego 10 żłobka informowaliśmy w październiku. Wtedy rada miasta zdecydowała o wykupieniu od Jarosławskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego pomieszczeń, a burmistrz W. Paluch zapowiadał stworzenie w nich filii[paywall] żłobka i próbę sięgnięcia po fundusze zewnętrzne.
– Wkład własny z naszej strony jest znikomy, więc warto przystąpić do tego projektu – podsumowuje sprawę burmistrz W. Paluch.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze