Reklama

Złodzieje kwiatów przyłapani na gorącym uczynku

20/04/2015 14:28

W nocy z 19 na 20 kwietnia przemyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli 36 sadzonek kwiatów z klombów na rynku.

Złodzieje, tak pijani, że ledwo trzymali się na nogach, zostali zatrzymani dzięki miejskiemu monitoringowi - funkcjonariusz straży miejskiej powiadomił policję. Dawaj mężczyźni niszczyli zieleń miejską i zapakowali do wora sadzonki stokrotek i bratków. Policja zatrzymała podejrzanych w przemyskim areszcie, a badanie alkomatem wykazało, że mieli 2 i 3 promile alkoholu we krwi. Rano, po wytrzeźwieniu, przyznali się do postawionych im zarzutów.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ron oczywistek - niezalogowany 2015-04-20 15:49:19

    A panowie urzędnicy na czele z TW Krzysztofem oszpecili i zdewastowali na maxa miasto i narabowali drewna na grube pieniądze. Ale dla was kochani, pożal się boże  tzw. dziennkarze, wszystko gra !!! Tak więc nadal piszcie o niedzielnych złodziejach kwiatków, a nie o prawdziwych bandziorach i złodziejóchach w postaci wynaturzonych, bezwzględnych i sqrwiałych lokalnych kacyków, którzy doprowadzają to miastu do stanu skrajnej nędzy i rozpaczy, trzepięc na tym niezłą kasiorę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ron oczywistek - niezalogowany 2015-04-20 16:17:38

    Standardowy złodziej okrada okazjonalnie, sporadycznie. Jest więc nędznym amatorem w porównaniu z ''funkcjonariuszami państwowymi''. Ci ostatni rabują dosłownie wszystko i wszystkich i to systematycznie, na terenie jaki obejmują swoją kontrolą

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-04-20 18:43:50

    Ze względu  na "ogromną szkodliwość społeczną , niepowetowane straty poniesione przez miast P-śl , a co za tym idzie i Państwo Polskie ,  ten hańbiący , wręcz zdradziecki czyn , należy przykładnie ukarać"  .  Proponuję ażeby zacząć od konfiskaty mienia  w całości  ,  pozbawienia praw obywatelskich  na zawsze , objęciem zakazem   pracy , możliwości uczenia się i studiowania  dla rodziny do 5- go pokolenia. Natomiast dla sprawców odrażającego czynu   najwyższą z możliwych  przewidzianym KK kary.  Mówiąc  poważnie , ludzie  przestańcie  przypieprzać się do  wstawionych osobników , którzy zerwali kilkadziesiąt kwiatków , o gównianej wartości. Wokół wielki syf , nędza , bieda , a tu mowa o jakiś tam  zasranych , diabła wartych maleńkich kwiatkach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości