16 grudnia br. w Laszkach odbyło się uroczyste spotkanie czternastu par małżeńskich obchodzących jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
Życzenia wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i szczęścia na kolejne wspólne lata złożyli jubilatom wójt gminy Laszki Stanisław Gonciarz, przewodniczący rady gminy Marek Bawoł, radna Irena Miszczyszyn oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Laszkach Krystyna Gościak. Spotkanie uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Miękiszu Nowym[paywall].
Szacowni jubilaci otrzymali medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, a także kwiaty oraz listy gratulacyjne. Złote Gody świętowali: Stanisława i Stanisław Bandasowie, Kazimiera i Józef Bawołowie, Maria i Stanisław, Adela i Miron, Helena i Piotr Gonciarzowie, Teresa i ZdzisławHalwowie, Jadwiga i Zygmunt Korzeniowie, Stefania i Józef Kutowie, Stefania i Edward Kuźmichowie, Stefania i Franciszek Pazyniakowie, Stefania i Jan Pudłowie, Zofia i Zbigniew Rachfalscy, Wanda i Władysław Szablanowie oraz Danuta i Feliks Świerczkowie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze