Reklama

Złote Gody 14 par małżeńskich w Laszkach

16 grudnia br. w Laszkach odbyło się uroczyste spotkanie czternastu par małżeńskich obchodzących jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Życzenia wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia i szczęścia na kolejne wspólne lata złożyli jubilatom wójt gminy Laszki Stanisław Gonciarz, przewodniczący rady gminy Marek Bawoł,  radna Irena Miszczyszyn oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Laszkach Krystyna Gościak. Spotkanie uświetnił występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Miękiszu Nowym[paywall].

Szacowni jubilaci otrzymali medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, a także kwiaty oraz listy gratulacyjne. Złote Gody świętowali: Stanisława i Stanisław Bandasowie, Kazimiera i Józef Bawołowie, Maria i Stanisław, Adela i Miron, Helena i Piotr Gonciarzowie, Teresa i ZdzisławHalwowie, Jadwiga i Zygmunt Korzeniowie, Stefania i Józef Kutowie, Stefania i Edward Kuźmichowie, Stefania i Franciszek Pazyniakowie, Stefania i Jan Pudłowie, Zofia i Zbigniew Rachfalscy, Wanda i Władysław Szablanowie oraz Danuta i Feliks Świerczkowie.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama