Piątek, 9 stycznia, w gminie Bircza stał się dniem celebrowania miłości, i to tej z długim, bo aż półwiecznym stażem.
„To piękne święto zgromadziło pięć par, które przez dziesięciolecia budowały swoje rodziny na fundamencie wzajemnego szacunku, odpowiedzialności i oddania”
– potwierdził birczański samorząd.
Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczyli burmistrz Anna Szymaszek oraz sekretarz Paweł Rogal. Otrzymali je państwo: Wanda i Marian Harłaczowie, Maria i Jan Babieczkowie, Maria i Bronisław Pawliszynowie, Kazimiera i Andrzej Winiarscy oraz Maria i Edward Łukasiewiczowie.
„Była to chwila pełna wzruszeń, ciepłych słów i refleksji nad wartością trwałych relacji. Jubilaci są dla nas wszystkich pięknym świadectwem tego, że prawdziwa miłość dojrzewa z czasem. Z całego serca gratulujemy i życzymy kolejnych lat w zdrowiu, spokoju i wzajemnej bliskości”
– podkreślają władze miasta i gminy Bircza, a do tych serdecznych powinszowań i życzeń dołącza się nasza redakcja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze