Reklama

Złote gody w gminie Bircza [ZDJĘCIA]

Piątek, 9 stycznia, w gminie Bircza stał się dniem celebrowania miłości, i to tej z długim, bo aż półwiecznym stażem.

„To piękne święto zgromadziło pięć par, które przez dziesięciolecia budowały swoje rodziny na fundamencie wzajemnego szacunku, odpowiedzialności i oddania”

– potwierdził birczański samorząd.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wręczyli burmistrz Anna Szymaszek oraz sekretarz Paweł Rogal. Otrzymali je państwo: Wanda i Marian Harłaczowie, Maria i Jan Babieczkowie, Maria i Bronisław Pawliszynowie, Kazimiera i Andrzej Winiarscy oraz Maria i Edward Łukasiewiczowie.

Reklama

„Była to chwila pełna wzruszeń, ciepłych słów i refleksji nad wartością trwałych relacji. Jubilaci są dla nas wszystkich pięknym świadectwem tego, że prawdziwa miłość dojrzewa z czasem. Z całego serca gratulujemy i życzymy kolejnych lat w zdrowiu, spokoju i wzajemnej bliskości”

– podkreślają władze miasta i gminy Bircza, a do tych serdecznych powinszowań i życzeń dołącza się nasza redakcja.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/01/2026 11:13
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama