– Jako kierowca nie rozumiem trochę rozwiązania kwestii ustawienia świateł drogowych na ulicy Jagiellońskiej. Do godziny 11 ruch idzie w miarę płynnie, a po godzinie 11 następuje zmiana cyklu i kiedy jadący Jagiellońską mają zielone, to już na skrzyżowaniu ze Sportową jest czerwone. Moim zdaniem taka zmiana cyklu nie bardzo ma sens i jest nieuzasadniona
– komentuje mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze