– Cieszy mnie niedawna inicjatywa władz miasta, by umożliwić ludziom płacenie w kasie urzędu kartą płatniczą. To wygodny sposób płatności, tym bardziej że nie zawsze ma się przy sobie wystarczającą gotówkę, a bieganie do bankomatu czy banku to niepotrzebna strata czasu. Zmiana jak najbardziej pozytywna, którą trzeba pochwalić. Urzędnicy muszą iść z duchem czasu i dobrze, że tak się u nas dzieje – chwali pomysł lubaczowianin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze