Reklama

Zmiana na plus

19/08/2015 12:35

– Cieszy mnie niedawna inicjatywa władz miasta, by umożliwić ludziom płacenie w kasie urzędu kartą płatniczą. To wygodny sposób płatności, tym bardziej że nie zawsze ma się przy sobie wystarczającą gotówkę, a bieganie do bankomatu czy banku to niepotrzebna strata czasu. Zmiana jak najbardziej pozytywna, którą trzeba pochwalić. Urzędnicy muszą iść z duchem czasu i dobrze, że tak się u nas dzieje – chwali pomysł lubaczowianin.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama