Od 1 lipca na ulicy Kopernika w Lubaczowie obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu. - Jej odcinek będzie drogą jednokierunkową - poinformował dzisiaj urząd miejski.
Na fragmencie od skrzyżowania z ulicą Krasickiego można jechać tylko w kierunku skrzyżowania z Kościuszki i Piłsudskiego. Istnieje też możliwość parkowania po lewej stronie jezdni. – Zmiana ma na celu uproszczenie i usprawnienie ruchu drogowego oraz zwiększenie liczby miejsc postojowych na tej ulicy – wyjaśnia lubaczowski urząd miejski.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze