Reklama

Zmiana warty na stanowisku dyrektora JOKiS


Od 26 stycznia Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki ma nową szefową. Stanowisko p.o. dyrektora we wspomnianej jednostce, decyzją włodarza miasta Marcina Nazarewicza, objęła Anna Sroka.


Anna Sroka jest wieloletnim pracownikiem Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Dotychczas odpowiadała w nim za Dział Animacji Kultury, Organizacji Wydarzeń Artystycznych i Promocji, inicjując i organizując imprezy kulturalne, w szczególności skierowane do dzieci i młodzieży. Jest absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, ukończyła specjalność pedagogiczną na Wydziale Historii.

Anna Sroka nominację odebrała z rąk burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza, który życzył jej sukcesów w realizacji nowych inicjatyw oraz projektów kulturalnych. Jak zaznaczył jarosławski ratusz, jest to nowy rozdział w działalności ważnej dla miasta instytucji.

Reklama

„Wierzymy, że doświadczenie, zaangażowanie oraz świeże spojrzenie pani dyrektor przyczynią się do dalszego rozwoju oferty kulturalnej oraz jeszcze bliższej współpracy z mieszkańcami miasta i regionu” – podkreślono.

Anna Sroka zmieniła na stanowisku Elżbietę Śliwińską-Dąbrowską, która kierowała działalnością JOKiS przez ostatnie 10 lat i pod której skrzydłami instytucja wspaniale się rozwinęła (24 stycznia br. upłynęła jej kadencja na stanowisku dyrektora).

„Bardzo gorąco dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było współpracować, tworzyć jarosławską kulturę i życzę, aby nadal się pięknie rozwijała” – podsumowała, kierując ciepłe słowa m.in. do pracowników JOKiS, współpracowników oraz uczestników wydarzeń kulturalnych organizowanych w placówce.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/02/2026 14:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama