Od 26 stycznia Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki ma nową szefową. Stanowisko p.o. dyrektora we wspomnianej jednostce, decyzją włodarza miasta Marcina Nazarewicza, objęła Anna Sroka.
Anna Sroka jest wieloletnim pracownikiem Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Dotychczas odpowiadała w nim za Dział Animacji Kultury, Organizacji Wydarzeń Artystycznych i Promocji, inicjując i organizując imprezy kulturalne, w szczególności skierowane do dzieci i młodzieży. Jest absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego, ukończyła specjalność pedagogiczną na Wydziale Historii.
Anna Sroka nominację odebrała z rąk burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza, który życzył jej sukcesów w realizacji nowych inicjatyw oraz projektów kulturalnych. Jak zaznaczył jarosławski ratusz, jest to nowy rozdział w działalności ważnej dla miasta instytucji.
„Wierzymy, że doświadczenie, zaangażowanie oraz świeże spojrzenie pani dyrektor przyczynią się do dalszego rozwoju oferty kulturalnej oraz jeszcze bliższej współpracy z mieszkańcami miasta i regionu” – podkreślono.
Anna Sroka zmieniła na stanowisku Elżbietę Śliwińską-Dąbrowską, która kierowała działalnością JOKiS przez ostatnie 10 lat i pod której skrzydłami instytucja wspaniale się rozwinęła (24 stycznia br. upłynęła jej kadencja na stanowisku dyrektora).
„Bardzo gorąco dziękuję wszystkim, z którymi dane mi było współpracować, tworzyć jarosławską kulturę i życzę, aby nadal się pięknie rozwijała” – podsumowała, kierując ciepłe słowa m.in. do pracowników JOKiS, współpracowników oraz uczestników wydarzeń kulturalnych organizowanych w placówce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze