Pod hasłem „Zmowa ognia i wody dla miłości” odbędzie się 26 czerwca w Dynowie widowisko sobótki. O g. 21.00 z Rynku wyruszy korowód do zakola Sanu przy ul. Plażowej i Sanowej.
Scenariusz oparty na tekstach Pieśni Świętojańskiej o Sobótce Jana Kochanowskiego, napisały: Krystyna Dżuła i Monika Mączyńska. Autorem muzyki jest Daniel Maziarz, scenografię przygotował Marek Pyś, a wianki wykonali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Dynowie, Zespołu Szkół nr 4 w Pawłokomie oraz Szkoły Podstawowej w nr 2 w Dynowie. Wystąpią: słuchacze Uniwersytetu Złotej Jesieni, Chór „Akord”, uczniowie Gimnazjum w Dynowie, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie. Bezpośrednio po widowisku (ok. g. 23) koncert Orkiestry św. Mikołaja z Lublina.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze