Reklama

Znakomity start Olka

23/09/2023 20:07

16 i 17 września br. w Żyrakowie w powiecie dębickim odbył się krajowy turniej w kategorii młodzika młodszego. Przemyśl w kategorii U-13 reprezentował Aleksander Bandrowicz z SSKS Badminton Przemyśl.

autor: mars

Olek rywalizował w dwóch konkurencjach – singlu i grze mieszanej, w parze z Zuzanną Biłas ze Skarbka Gogołów. W obu zameldował się w finale. W singlu wywalczył złoty medal, a w grze mieszanej srebrny. Był to pierwszy i jakże udany turniej w rozpoczynającym się sezonie. Dzięki bardzo udanemu poprzedniemu sezonowi (A. Bandrowicz aktualnie znajduje się na 2. miejscu w ogólnopolskim rankingu U-13 Polskiego Związku Badmintona), Olek w Żyrakowie został rozstawiony z nr 1.

Na co dzień A. Bandrowicz jest uczniem VI klasy mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej nr 14 w Przemyślu. Trenerem klubowym jest Mariusz Bienia, a wsparcia w jego rozwoju udzielają: Victor Polska, FHU Metpol, firma Reszka oraz miasto Przemyśl.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama