8 czerwca, o g. 12, w przededniu Dnia Przyjaciela, kolejna odsłona akcji w charakterze flash mob „Zaczytany Przemyśl”.
Ideą tego typu akcji jest spontaniczne zebranie się w miejscu publicznym, by wspólnie uczestniczyć w krótkim i zaskakującym dla przechodniów zdarzeniu, mającym zaszczepić wybraną ideę.
Ta ma służyć propagowaniu czytelnictwa jako atrakcyjnej formy spędzania czasu. Weź ulubioną lekturę i przyjdź na przemyski Rynek. Udowodnij z młodzieżą, że przemyślanie czytają
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tylko żeby ta młodzież czytała-z lekcji chętnie pójdą aby posiedzieć z ksiażką - a jak jest naprawde?czy czytają?jnie widzę tłumów w bibliotekach, księganiach- a szkoda.
Tylko żeby ta młodzież czytała-z lekcji chętnie pójdą aby posiedzieć z ksiażką - a jak jest naprawde?czy czytają?jnie widzę tłumów w bibliotekach, księganiach- a szkoda.