3 grudnia, kilka dni przed mikołajkami, w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju rusza kolejna odsłona akcji Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”, organizowana wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.
– Zapraszamy do GOK-u. Czekamy w godzinach od 9 do 12. Zbieramy krew dla Marcina Szymeczko. Szczególnie potrzebna jest krew 0Rh-. Nie ma cenniejszego prezentu, niż darować komuś życie – zachęca do udziału w mikołajkowej zbiórce krwi „Oddaj krew – to nie boli” prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski. Organizatorzy akcji liczą, że mieszkańcy i tym razem dopiszą i tłumnie odpowiedzą na apel.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze