Reklama

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” na Zamku! [WYGRAJ WEJŚCIÓWKĘ]

Urzekający koncert ukazujący fascynację twórczością i postacią Janis Joplin w wykonaniu Natalii Sikory z zespołem już 8 października, o godz. 18, na Zamku Kazimierzowskim.

Natalia Sikora od kilku lat występuje z pianistą Piotrem Proniukiem, z którym tworzą skład SikoraProniukDuo. Jest też wokalistką zespołu Mięśnie. W 2013 roku wygrała II edycję programu „The Voice of Poland”. 14 czerwca 2013 roku została laureatką konkursu Super Debiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Do świata swoich muzycznych inspiracji Natalia Sikora zaprasza wraz z towarzyszącym jej zespołem. W repertuarze koncertu m.in.: Buried alive in the blues, Move over, Woman is losers, Try, Half moon, Trust me, Peace of my heart, Cry baby, Summertime, Maybe, Mercedes benz i wiele innych. Koncerty Natalii Sikory to zawsze wielka muzyczna uczta.

Dla dwóch osób, które dodzwonią się do nas jako pierwsze 22 września, o godzinie 13.00, pod nr 16 670 22 00, w. 10, mamy 2 podwójne zaproszenia na koncert.


 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości