Urzekający koncert ukazujący fascynację twórczością i postacią Janis Joplin w wykonaniu Natalii Sikory z zespołem już 8 października, o godz. 18, na Zamku Kazimierzowskim.
Natalia Sikora od kilku lat występuje z pianistą Piotrem Proniukiem, z którym tworzą skład SikoraProniukDuo. Jest też wokalistką zespołu Mięśnie. W 2013 roku wygrała II edycję programu „The Voice of Poland”. 14 czerwca 2013 roku została laureatką konkursu Super Debiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Do świata swoich muzycznych inspiracji Natalia Sikora zaprasza wraz z towarzyszącym jej zespołem. W repertuarze koncertu m.in.: Buried alive in the blues, Move over, Woman is losers, Try, Half moon, Trust me, Peace of my heart, Cry baby, Summertime, Maybe, Mercedes benz i wiele innych. Koncerty Natalii Sikory to zawsze wielka muzyczna uczta.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze