Reklama

Zwyrodnialec oblał kota ropą i chciał spalić

W „Adzie” nadano mu imię Shell. Piękny kot został oblany ropą przez jakiegoś zwyrodnialca. Miał prawdopodobnie służyć jako żywa pochodnia. „Jeśli to czytasz zwyrodnialcu, wiedz, że Ci się nie udało i kotek żyje, a my dopilnujemy, żeby dowiedział się o Tobie cały Facebook!” – napisali inicjatorzy akcji poszukiwań degenerata.

– Już wiele w swoim życiu i pracy zawodowej widziałem, ale są jeszcze przypadki, kiedy łzy same cisną się do oczu. Nie rozumiem ludzi, którzy są w stanie coś takiego zrobić. Nie potrafię powiedzieć, co nimi kieruje – powiedział dr Radosław Fedaczyński z Lecznicy dla Zwierząt „Ada” w Przemyślu, kiedy zobaczył pięknego kota wysmarowanego brunatą mazią[paywall].

To była ropa. Ktoś oblał zwierzę tą substancją i próbował podpalić. – Wyglądał okropnie. Najwidoczniej ktoś chciał zrobić ze zwierzęcia żywą pochodnię. Na szczęście ropa tak dobrze się nie pali. Zwierzę znaleziono na jednym z przemyskich osiedli. Dobrzy ludzie próbowali z niego zmyć maź, ale nie dali rady. Trafił do nas – dodał R. Fedaczyński.


fot.Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada


fot.Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada

Post o sadyście opublikowany został w mediach społecznościowych, na profilu Centrum Adopcyjnego Lecznicy „Ada” w Przemyślu. Pracownicy ośrodka nadali kotu imię Shell, a młodzi wolontariusze zorganizowali internetową zbiórkę i szukają dla niego odpowiedzialnego właściciela. Na całe szczęście z Shellem jest coraz lepiej.

– Musieliśmy go całego ogolić, bo inaczej nie dobralibyśmy się do popalonej skóry. Wygląda teraz jak sfinks, ale ma się coraz lepiej. Był okropnie wychudzony. Czeka go jeszcze operacja oka i sterylizacja. Do adopcji zgłosiło się już kilkanaście osób z całej Polski. Z całą pewnością zwierzak trafi w dobre ręce – podsumował R. Fedaczyński.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-02-20 18:51:13

    ''Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą koty czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu na który zabito dziesiątki stworzeń'' - LEW TOŁSTOJMISTRZOWIE HIPOKRYZJI - FELIETON SZYMONA HOŁOWNI - WEGELANDIA.BLOG.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ SWOJE MIĘSOWYZWOLENIE ZWIERZĄT - FACEBOOK.COM

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-02-20 19:31:53

    JAK WYGLĄDA UBÓJ ZWIERZĄT. TEN ZWYKŁY! MOCNE ZDJĘCIA - FAKT.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-02-20 20:25:54

    ''Jesteś mordercą,choć nie chcesz o tym wiedzieć,jesteś cmentarzem,choć nie chcesz o tym słyszećotwórz oczy otwórz oczy głupi ślepczejedząc mięso popierasz morderstwojedząc mięso sam jesteś mordercą zabijanie zwierząt to takie samoMORDERSTWOjak zabijanie ludzipowiedz czy byłeś kiedyś w rzeźni?czy widziałeś umierające zwierzęta?czy słyszałeś ich krzyk?CZY CZUŁEŚ SMRÓD PALONEGO CIAŁA?oto wasze kiełbaski! oto wasze hamburgery!oto wasze hot-dogi!jak łatwo jest wam zamydlić oczygłupią reklamą w telewizji''YOUTUBE.COM - RZEŹNIA - MIĘSNE GÓWNO

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama