Niedawno pisaliśmy o społecznej inicjatywie mieszkańców Przemyśla, nazwanej „Wspólnie na 100”, która wpisuje się w obchody stulecia odzyskania niepodległości.
W ubiegłą sobotę inicjatorzy akcji „Wspólnie na 100” zorganizowali na Rynku happening pod hasłem „Życzenia mieszkańców Przemyśla i Lwowa na stulecie niepodległości Polski”.
Tydzień wcześniej taka akcja była przeprowadzona na ulicach Lwowa. Chętni wpisywali do specjalnych albumów życzenia dla sąsiadów zza granicy. Sympatyczna akcja, po której pozostanie ślad w postaci albumu z życzeniami i fotografiami.

fot.Jacek Szwic
Karta z albumu z życzeniami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
brawo , tak trzymać trzeba dobrze żyć z sąsiadami
Najpierw pytanie co to za sąsiedzi ? W 1943 też byli naszymi sąsiadami....