Reklama

Życzenia mieszkańców Przemyśla i Lwowa na stulecie niepodległości Polski

02/07/2018 11:36

Niedawno pisaliśmy o społecznej inicjatywie mieszkańców Przemyśla, nazwanej „Wspólnie na 100”, która wpisuje się w obchody stulecia odzyskania niepodległości.

W ubiegłą sobotę inicjatorzy akcji „Wspólnie na 100” zorganizowali na Rynku happening pod hasłem „Życzenia mieszkańców Przemyśla i Lwowa na stulecie niepodległości Polski”.

Tydzień wcześniej taka akcja była przeprowadzona na ulicach Lwowa. Chętni wpisywali do specjalnych albumów życzenia dla sąsiadów zza granicy. Sympatyczna akcja, po której pozostanie ślad w postaci albumu z życzeniami i fotografiami. 


fot.Jacek Szwic
Karta z albumu z życzeniami.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nick - niezalogowany 2018-07-02 19:55:22

    brawo , tak trzymać trzeba dobrze żyć z sąsiadami 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kamila - niezalogowany 2018-07-02 23:30:40

    Najpierw pytanie co to za sąsiedzi ? W 1943 też byli naszymi sąsiadami....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości