Reklama

Życzenia, tort i „dwieście lat” na cześć pani Anieli!

Mieszkanka gminy Stubno – Aniela Kędzierska – świętowała niedawno swoje setne urodziny. Był urodzinowy tort i szczere gratulacje, a także czas na wspomnienia z lat młodości.

W wyjątkowym święcie, które miało miejsce w domu jubilatki 23 marca, towarzyszyli jej najbliżsi, proboszcz parafii Stubno ks. Tadeusz Włoch oraz przedstawiciele lokalnego samorządu: gospodarz gminy Ryszard Adamski, przewodniczący gminnej rady Tomasz Serafin i sołtys Stubna Danuta Pawłucka. Stulatkę odwiedzili też przedstawiciele KRUS w Przemyślu Lilianna Świta i Grzegorz Finik, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Dariusz Dacyk, szefowa miejscowego GOPS Aleksandra Makarowska oraz dyrektor Gminnej Placówki Kultury Danuta Ochenduszkiewicz. W tak licznym gronie pani Aniela mogła celebrować wyjątkowy jubileusz, przyjmując od zacnych gości upominki, kwiaty i serdeczne życzenia zdrowia i kolejnych długich lat życia. Wśród prezentów, jakie otrzymała, był też pamiątkowy grawerton.

Najbliżsi stulatki przywołali przy okazji urodzin wspomnienia nawiązujące do trudnych doświadczeń z czasów okupacji niemieckiej i sowieckiej, jakie były jej udziałem. Wrócono też pamięcią do powojennych czasów. Gości uraczono wyśmienitym i prezentującym się nad wyraz okazale tortem, dziękując za pamięć i mile spędzone chwile.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/04/2024 18:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama