Władze gminy Narol w powiecie lubaczowskim zawarły umowę o współpracy z węgierskim miastem Tokaj
W umowie ramowej strony zwróciły uwagę, że wspólnie będą przedkładały wspólne projekty do Funduszu Wyszehradzkiego, ale priorytetem pozostanie promocja turystyki, edukacji, rozwoju społecznego, innowacji i przedsiębiorczości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze