09/02/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Podczas I Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, zorganizowanego w Gminnym Ośrodku Kultury w Krasiczynie, wyłoniono uczestników koncertu finałowego w kościele.