06/01/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć przedstawiająca przekazanie nowego sprzętu ratowniczego samorządom z Podkarpacia, dzięki wsparciu WFOŚiGW. Klucze do pojazdów oraz listy gratulacyjne zostały wręczone przez wicestarostę, burmistrzów i przedstawicieli straży pożarnej. Wśród przekazanego wyposażenia znalazły się quady z przyczepami, narzędzia hydrauliczne i agregaty prądotwórcze, które pozwolą skutecznie reagować na sytuacje kryzysowe i zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.
Na stan jednostki dubieckiej dzięki dofinansowaniu w kwocie 330 tys. zł trafił średni samochód ratowniczo-gaśniczy./ FOT. UMiG Bircza
Strażakom doposażonych jednostek życzono bezpiecznej służby i skutecznych interwencji. / FOT. UMiG Bircza
FOT. UMiG Bircza
Birczańska jednostka wzbogaciła się o quad z przyczepą. Kwota finansowego wsparcia w jej wypadku wyniosła 35 tys. zł./ FOT. UMiG Bircza
FOT. UMiG Bircza