W przerwie między rozgrywkami w drużynie Polonii Przemyśl zaszło sporo zmian. Z zespołem pożegnali się: Mateusz Trawka, Arkadiusz Gosa (obaj San Hurko Hureczko), Mateusz Skała (Izolator Boguchwała) oraz Radosław Adamski, który wrócił do Resovii Rzeszów.
Paweł Załoga wciąż szuka graczy, którzy mogli by wypełnić powstałe luki. W pierwszym przedsezonowym sparingu z[paywall] KS Wiązownica, w barwach przemyślan wystąpiło dwóch testowanych i aż czterech juniorów. Wszyscy zaprezentowali się pozytywnie jak na początek okresu przygotowawczego. Ostatecznie Polonia pokonała KS Wiązownica 4:2
Drugie spotkanie, z wracającą na szczebel IV ligi drużyną Ekoball Stal Sanok, rozegrany został w Przemyślu, w piątek, 21 lipca.
W pierwszej połowie gospodarze prezentowali się zdecydowanie lepiej, stwarzając sobie kilka mniej lub bardziej groźnych sytuacji. Niestety było to zbyt mało, by pokonać doskonale znanego przemyskim kibicom Piotra Krzanowskiego. Worek z bramkami otworzył w 55. minucie Mateusz Kuzio, jednak już chwilę później wyrównał Wanat. W dalszej części spotkania strzelali już jednak tylko goście. W 68. minucie trafił Sieradzki, a na 5 minut przed końcem ponownie Kuzio.
Polonia po raz kolejny testowała kilku nowych graczy, w tym dwóch zawodników z Ukrainy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy." Polonik " , po co ta złośliwość ? Pytam , bo chcę wiedzieć , nie mieszkam w P-ślu , więc skąd mam wiedzieć . Pomyśl , za nim coś głupiego napiszesz . Odzywa się w tobie zwykły kibol , tak kibol .
Czuwaj i Polonia powinny zostać połączone. Po co remontować stadion przy sanockiej? Dodatkowe koszta, a efekty i tak marne. Może powstała drużyna miałaby większy budżet, może zaszłaby wyżej niż IV liga?
W której to lidze gra Polonia ?
Z pewnością w wyższej niż Czuwaj:)
Co to jest czuwaj? Nie kojarzę