W niedzielę, 6 lipca na przemyskim Rynku odbędzie się koncert ewangelizacyjny „Przyjdźcie do Mnie wszyscy…”.
Wydarzenie rozpocznie dzień wcześniej (5 lipca o g. 18) msza św. w kościele oo. Franciszkanów. W programie m.in. ewangelizacja, możliwość rozmowy z kapłanem, spowiedzi, ale także koncerty zespołów Wyrwani z niewoli i Pinokio Brothers i atrakcje dla dzieci – dmuchańce, gry, konkursy, malowanie twarzy i zabawy z animatorem.
– Druga edycja koncertu ewangelizacyjnego „Przyjdźcie do Mnie Wszyscy…”, to wyjątkowe wydarzenie kulturalne na mapie innych wydarzeń kulturalnych Przemyśla i Podkarpacia, bowiem zmierza do ukazania piękna muzyki chrześcijańskiej, bogatej w treści ewangelizacyjne, jak również jednoczy wspólnoty, pokolenia młodszych i starszych mieszkańców Przemyśla, okolicznych powiatów i Podkarpacia. Naszym celem jest ukazanie ponadczasowych wartości chrześcijańskich, przez muzykę i śpiew, które łączą pokolenia, integrują społeczności i są uniwersalne dla wszystkich, poprzez formę przekazu artystycznego, jak również ukazanie piękna Przemyśla i działalności Kościoła powszechnego we wspólnotach
Reklama
– zachęcają organizatorzy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze