Reklama

„Przyjdźcie do Mnie wszyscy…”

LIP05

godz: 18:30

W niedzielę, 6 lipca na przemyskim Rynku odbędzie się koncert ewangelizacyjny „Przyjdźcie do Mnie wszyscy…”.

Wydarzenie rozpocznie dzień wcześniej (5 lipca o g. 18) msza św. w kościele oo. Franciszkanów. W programie m.in. ewangelizacja, możliwość rozmowy z kapłanem, spowiedzi, ale także koncerty zespołów Wyrwani z niewoli i Pinokio Brothers i atrakcje dla dzieci – dmuchańce, gry, konkursy, malowanie twarzy i zabawy z animatorem.

– Druga edycja koncertu ewangelizacyjnego „Przyjdźcie do Mnie Wszyscy…”, to wyjątkowe wydarzenie kulturalne na mapie innych wydarzeń kulturalnych Przemyśla i Podkarpacia, bowiem zmierza do ukazania piękna muzyki chrześcijańskiej, bogatej w treści ewangelizacyjne, jak również jednoczy wspólnoty, pokolenia młodszych i starszych mieszkańców Przemyśla, okolicznych powiatów i Podkarpacia. Naszym celem jest ukazanie ponadczasowych wartości chrześcijańskich, przez muzykę i śpiew, które łączą pokolenia, integrują społeczności i są uniwersalne dla wszystkich, poprzez formę przekazu artystycznego, jak również ukazanie piękna Przemyśla i działalności Kościoła powszechnego we wspólnotach

Reklama

– zachęcają organizatorzy.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/07/2025 09:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama