Wychowała jedenaścioro dzieci. Ma ponad dwadzieścioro wnucząt, blisko pięćdziesięcioro prawnucząt i kilkoro praprawnucząt i jest dumna ze swojej rodziny, a w życiu zawsze stawiała na dobre wychowanie dzieci. Emilia Wróbel, mieszkająca od 30 lat w Jarosławiu, obchodziła pod koniec kwietnia setne urodziny.
Jubilatka pochodzi z Łowiec. Tam pracowała m.in. w szkole. Potem osiedliła się w Jarosławiu. Z okazji setnych urodzin, jubileuszu dającego możliwość oceny świata z perspektywy wielu pokoleń, odwiedzili ją przedstawiciele władz miasta i jarosławskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Burmistrz Waldemar Paluch przekazał Jubilatce list gratulacyjny, kwiaty oraz upominki. Życzył dobrego zdrowia oraz kolejnych, spokojnych i pogodnych lat w życzliwości i wdzięczności bliskich.
Redakcja Życia Podkarpackiego dołącza się do życzeń i gratuluje jubileuszu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kolejnych 100 lat życia i dużo zdrówka dla sąsiadki :)
Pięknie Pani wygląda .Zawsze pogodna .Pozdrawiamy naszą rodaczkę z Łowiec !Pozdrowienia dla córki Jadzi też pięknie i młodo wygląda !
Mama nadzieję że Pani Emilia nie obrazi się ...W Łowcach krąży anegdota o Pani ,która świadczy o pogodzie ducha ..Gdy została Pani usunięta noga to się Pani tym nie przejęła tylko powiedziała ''wolę być kulawa niż głupia "Życzę jeszcze długich lat w jasności umysłu i pogodzie ducha .Pozdrawiam!
Kolejnych 100 lat życia i dużo zdrówka dla sąsiadki :)
Pięknie Pani wygląda .Zawsze pogodna .Pozdrawiamy naszą rodaczkę z Łowiec !Pozdrowienia dla córki Jadzi też pięknie i młodo wygląda !
Mama nadzieję że Pani Emilia nie obrazi się ...W Łowcach krąży anegdota o Pani ,która świadczy o pogodzie ducha ..Gdy została Pani usunięta noga to się Pani tym nie przejęła tylko powiedziała ''wolę być kulawa niż głupia "Życzę jeszcze długich lat w jasności umysłu i pogodzie ducha .Pozdrawiam!