Chłopiec trafił do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.
11 września, tuż po godz. 7 doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego fiatem bravo.
12-latek, mieszkaniec gminy Pawłosiów, trafił do szpitala.
Kierujący fiatem 50-letni mieszkaniec gm. Pawłosiów był trzeźwy.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!
Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!