Reklama

12-letni rowerzysta ucierpiał w wypadku w Pawłosiowie

Chłopiec trafił do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.

11 września, tuż po godz. 7 doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującego fiatem bravo.
12-latek, mieszkaniec gminy Pawłosiów, trafił do szpitala.

Kierujący fiatem 50-letni mieszkaniec gm. Pawłosiów był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2017-09-13 18:07:23

    Szprycha ci w oko, ćmo samochodowa !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama