W ramach „Europejskiego Tygodnia Urologii” oddział urologii SP ZOZ w Przeworsku zorganizował rodzinny, amatorski rajd rowerowy, promujący urologię, profilaktykę oraz zdrowy tryb życia.
Rajd odbył się 2 października. 125 uczestników wystartowało o g. 12 z placu Szpitala Rejonowego w Przeworsku. Cykliści dotarli do Zespołu Parkowo-Pałacowego w Zarzeczu, gdzie mieli możliwość zwiedzenia[paywall] Pałacu Dzieduszyckich. Na miejscu został także przeprowadzony konkurs, w ramach którego 20 osób wygrało badania (10 lipidogramów i 10 badań prostaty PSA).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze