15 ćwiczących osób widać przeoczyło fakt, że ich obecność na siłowni jest złamaniem obowiązujących obostrzeń. Zmiana przepisów, która nastąpiła 28 grudnia, widać umknęła też obsłudze obiektu.
Wczoraj, po wprowadzeniu przez rząd nowych zasad, dębiccy policjanci prowadzili kontrole obiektów handlowych i klubów fitness.
Okazało się, że wbrew obowiązującemu zakazowi jedna z siłowni działała i cieszy się umiarkowanym powodzeniem. Policjanci wylegitymowali jedną osobę z obsługi i 15 ćwiczących.
Policjanci skierują notatki służbowe do Państwowej Inspekcji Sanitarnej, która może nałożyć wysokie kary pieniężne. Do sądu, wobec tych 16 osób, zostaną także skierowane wnioski o ukaranie za popełnione wykroczenie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Kiedy będą kontrolować kościoły przez cały czas są limity przekraczane i kto to sprawdza
Synu zapraszam do parafialnej siłowni.