W niedzielę, 7 lipca stadion sportowy w Ostrowie stanie się centrum wszechświata dla wszystkich miłośników lepienia, ale i jedzenia pierogów.
Impreza rozpocznie się o g. 15 i potrwa do późnych godzin nocnych. Co w programie? M.in. olimpiada sołecka, konkurs lepienia pierogów, który nieco później przekształci się w konkurs ich jedzenia, animacje, piana party oraz koncerty. Na scenie wystąpi zespół „Spontan” oraz Mateusz Mijal. Na koniec zabawa taneczna z zespołem „Iluzer”. Zachęcamy do udziału!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze