Reklama

17-latka chciała skoczyć z mostu

Tragedii zapobiegli będący poza służbą policjanci wydziału prewencji krośnieńskiej komendy.

W poniedziałkowy wieczór st. post. Piotr Bobola i st. sierż. Dominik Pluczyński, którzy byli poza służbą, przechodzili akurat w rejonie mostu na Lubatówce, gdy zauważyli młodą kobietę. Nastolatka stała po drugiej stronie barierki, odchylała się w kierunku wody i krzyczała, że ma dosyć swojego życia.

Policjanci zareagowali natychmiast, dobiegli do kobiety, chwycili ją i wciągnęli na most.
 17-letnią desperatkę przewieziono do szpitala.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    GeZa - niezalogowany 2016-12-02 12:44:53

    Pewnie z miłosci z ranionej...głupi wiek niestety. Wszystko z uczuciami się bierze..Zdrowia dla nastolatki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    magda - niezalogowany 2016-12-02 12:54:12

    Tego się już nie da czytać. Policjant na służbie by nie pomógł, tylko dał mandat, a po służbie : chwalcie nieba, bo się wykazał normalnym odruchem. Chłop ze wsi robiąc to samo nie znalazłby się na łamach gazety...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aha - niezalogowany 2016-12-02 19:11:59

    Ludzie, czy wy wiecie co piszecie? Zwykły ludzki odruch zadziałał. A co? Mieli patrzeć jak skacze? I co to ma do rzeczy czy na służbie czy po służbie? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama